KONST / Litografier / Färglitografi 15664499
nr 1566 4499
Lotta Backman
(f. 1948), Sverige
"Vad är ett liv". Signerad, numrerad 28/190. Färglitografi. Bladets mått: 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 43x43 cm
Utrop:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:25:38
Lotta Backman
Läs mer om Lotta Backman